ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ


 1. На вулиці голосно розмовляти, кричати, сміятися непристойно.
 2. Не можна смітити на вулиці: гризти насіння, кидати папірці, цукеркові обгортки, огризки від яблук.
 3. Під час відвідування театрів, музеїв, художніх виставок, екскурсій учень поводиться з гідністю, скромно і інтелігентно. Пам'ятає, що він представляє перед людьми, що оточують його, самого себе, свою сім'ю, свою освітню установу, свого педагога який разом з ним є присутнім на заході.
 4. У громадському транспорті учень тихо розмовляє зі своїми товаришами, щоб не заважати іншим пасажирам. Поступається місцем людям старшого віку, інвалідам, дошкільнятам. Хлопчики і юнаки поступаються місцем дівчатам і жінкам.
 5. Забороняється розмовляти під час театральних спектаклів і пояснень екскурсовода, їсти солодощі і морозиво, шарудіти папірцями від цукерок, заважати присутнім. Після закінчення екскурсії можна поставити питання екскурсоводові.
 6. Не рекомендується під час театрального антракту купувати у буфеті багато солодощів. Це шкідливо для здоров'я. У будь-якому випадку нічого не можна їсти в самому театральному залі, для цього існує приміщення буфета.
 7. Під час відвідування кінотеатру не треба шуміти, бігати, організовувати рухливі ігри.
 8. Під час перегляду кінофільму непристойно заважати глядачам, плескати, свистіти, тупотіти.
 9. При вході в зал і при виході не треба поспішати, штовхатися.
 10. Вказівки педагога або педагогів, які ведуть учнів на екскурсію, в музей, театр і тому подібне, обов'язкові для виконання учнями і обговоренню не підлягають. Після повернення до освітньої установи можна з'ясувати, чим було викликано те або інше зауваження.
 11. Учень має право самостійно повертатися додому після заходу тільки з дозволу педагога.
 12. Будьте ввічливі.
Кiлькiсть переглядiв: 93