ПРАВИЛА ПОВЕДІНКИ В ГРОМАДСЬКИХ МІСЦЯХ
- На вулиці голосно розмовляти, кричати, сміятися непристойно.
- Не можна смітити на вулиці: гризти насіння, кидати папірці, цукеркові обгортки, огризки від яблук.
- Під час відвідування театрів, музеїв, художніх виставок, екскурсій учень поводиться з гідністю, скромно і інтелігентно. Пам'ятає, що він представляє перед людьми, що оточують його, самого себе, свою сім'ю, свою освітню установу, свого педагога який разом з ним є присутнім на заході.
- У громадському транспорті учень тихо розмовляє зі своїми товаришами, щоб не заважати іншим пасажирам. Поступається місцем людям старшого віку, інвалідам, дошкільнятам. Хлопчики і юнаки поступаються місцем дівчатам і жінкам.
- Забороняється розмовляти під час театральних спектаклів і пояснень екскурсовода, їсти солодощі і морозиво, шарудіти папірцями від цукерок, заважати присутнім. Після закінчення екскурсії можна поставити питання екскурсоводові.
- Не рекомендується під час театрального антракту купувати у буфеті багато солодощів. Це шкідливо для здоров'я. У будь-якому випадку нічого не можна їсти в самому театральному залі, для цього існує приміщення буфета.
- Під час відвідування кінотеатру не треба шуміти, бігати, організовувати рухливі ігри.
- Під час перегляду кінофільму непристойно заважати глядачам, плескати, свистіти, тупотіти.
- При вході в зал і при виході не треба поспішати, штовхатися.
- Вказівки педагога або педагогів, які ведуть учнів на екскурсію, в музей, театр і тому подібне, обов'язкові для виконання учнями і обговоренню не підлягають. Після повернення до освітньої установи можна з'ясувати, чим було викликано те або інше зауваження.
- Учень має право самостійно повертатися додому після заходу тільки з дозволу педагога.
- Будьте ввічливі.